| Ccosminaa a întrebat:

FUNDITAAA! Cu ce pastile pot slabi 25-30 de kg intr-o luna + sport si o dieta? Ms anticipat! :-)

Răspuns Câştigător
| XxJustMeeXxXD a răspuns:

Buna Ccosminaa! Stiam de un ceai canadian care te ajuta sa slabesti happy.Nu incerca NICIODATA pastile de slabit sau herbalife.Eu am cunoascut o persoana care si-a dorit f mult sa slabeasca folosind pastile si acum cateva luni (la 44 ani) a murit de cancer.Incearca sa faci mult sport si sa tii dieta.Chiar daca nu slabesti intr-o luna, perseverenta e calea succesului happy. Bafta!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum să slăbesti 25 de kg intr-o luna.

| Iunona a răspuns:

Mai bine slabesti treptat si sanatos. Nu iti voi recomanda pastile. Incearca un regim de viata sanatos fara prajeli, sucuri acidulate si dulciuri si mereu combinat cu sport.

| anca_5063 a răspuns:

Eu stiu ca pastilele iti fac rau daca le iei si dupa care le lasi....mai bine ti regimul ducan (parca) si o sa slabesti.Bafta