| Dolly96 a întrebat:

Cum pot slabi fara dieta si sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Berta12 a răspuns:

Buna Dolly96 kiss
Pot slabi plimbandu-te in parc sau orinde alt undeva
Crede-ma in fiecare zi cate 30 de min ajuta mult.
Cat despre dieta nu manca prea multe dulciuri.
Iar seara dupa 19:30 nu manca mancare foarte grea.
poate un mar o banana.
winking.
Succeskiss!

8 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Prin pastile sau operatii.

| DEBrown a răspuns:

Nu iti trebuie dieta si sport sa slabesti. Mananci mai putin.

| Burzea a răspuns:

Sa nu te stresezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara o dieta stricta se poate slabi, dar fara pic de efort fizic, nu. E nevoie de putina atentie la alimentatie; elimina pe cat posibil din alimentatie produsele fast-food, mezelurile si alte preparate, dulciurile, chips-urile, sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci, alune sau fistic.In rest, mananca incet si mesteca bine mancarea si bea minimum 2 l de apa zilnic(consumata inainte si dupa masa, in special, aceasta mentine senzatia de satietate mai mult timp, deoarece dizolva sucul gastric si mancarea se digera mai greu). Pentru rezultate bune, alearga zilnic 20 de minute(chiar si mai mult daca consideri ca e nevoie)cu viteza medie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin infometare totala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cutit ai auzit? Omenii lenesi si comozi ori au bani de operatii, ori raman grasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara miscare nu prea poti http://dietapentrutine.blogspot.com

| simonaghe a răspuns:

a slabi fara diete si sport este neinidicat total. exista anumite pastile si ceaiuri de slabit dar am prietene care nu numai ca au pus inapoi dublul kilogramelor pe care au reusit sa le dea jos, dar si-au mai facut rau si la alte organe. cele mai simple lucruri pe care le poti face, daca vrei sa iei in considerare sfatul meu, e sa reduci pana la eliminare consumul de paine, prajeli si dulciuri, sa bei foarte multa apa sau ceai neindulcit, iar daca nu vrei sa faci sport deloc(ceea ce e o mare greseala), macar plimba-te intr-un ritm destul de alert o ora pe zi si renunta la lift, in caz ca il folosesti. asculta si alte pareri si fa ce crezi, dar tin sa precizez din nou ca slabitul fara dieta si sport e foarte nesanatos. la cat mai putine kg!