| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Imi indrept parul destul de des (fara solutie de protectie) si da, stiu, o sa se arda daca o sa continui asa, as vrea sa imi recomandati un produs care ar putea sa imi protejeze parul de caldura placii sau ceva special pentru parul indreptat. P.S. am un par imposibil (cret si des) si nici nu imi dau seama de unde as putea sa iau un produs bun (sunt din Pitesti) Anyway, astept raspunsuri, funda!

Răspuns Câştigător
| Mooonsure a răspuns:

Hey. Ti-as recomanda un catalog Avon/Oriflame.De acolo iti poti alege, si vezi si cat este, si ce zice despre el(absolut tot:legat de gradele placii, etcc). Bafta!

| LauAnk a răspuns (pentru Mooonsure):

Mooonsure, multumesc multhee hee M-am uitat prin cateva si ori sunt eu oarba ori nu stiu pentru ca nu am vazut nici macar unul straight face

| Mooonsure a răspuns (pentru LauAnk):

Eu cred ca este, adica eu in fiecare luna aproape mi-am luat, caci si eu imi fac parul cu placa in fiecare zi, si se consuma repede! Uita-te bine. Eu mi-am luat din cel Oriflame, de acolo este bun!

| Mooonsure a răspuns (pentru Mooonsure):

Adica ma multumeste, sincer nu am delor parul ars, il am la fel de catifelat si lung ca intodeauna!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LauAnk a răspuns:

Ce produs ti-ai luat? thinking Mooonsurehee hee

| Mooonsure a răspuns (pentru LauAnk):

Sincer nu mai stiu cum se numeste, de vreo luna nu mi l-am mai facut, sunt mereu pe la mare si nu mai are rost! Este singurul produs pentru par deteriorat(pentru placa) din catalog. Mai sunt si sampoane speciale!

| Mooonsure a răspuns (pentru LauAnk):

Multumesc pentru funda! happy