| anonim_4396 a întrebat:

happy
Imi puteti recomanda ce lotiune protectoare pentru par impotriva arderii cu placa pot folosi?

Răspuns Câştigător
| Geeeo21 a răspuns:

Heei! Eu folosesc o lotiune de la Gerovital.E foarte eficienta si se gaseste la farmacie.Nu stiu exact pretul dar in jur de 10-15 lei! Sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| яоxs a răspuns:

Bună.Încearcă serul hidratant termoprotector de la Gerovital.

| NaturalClean a răspuns:

Http://lotiuninaturale.blogspot.com/ - uleiul tratament pentru par cu ulei organic de porumb si ulei esential de rozmarin