| Pavel_Alexandra_1998_WmHO a întrebat:

Imi puteti spune cum sa devin mai populara, mai bagata in seama, mai cunoscuta?

Răspuns Câştigător
| alinuta34 a răspuns:

Fa ce fac eu ..nu baga in seama pe nimeni si cand vorbesti incearca sa fi smechera... poarta ceva stramt pe tine tenisi ..si multe accesori...asa sunt eu acum nu stiu faci ca mine sau tu decizi

4 răspunsuri:
| maddy673 a răspuns:

Vrei atentie? fa-te semn de circulatie!
laughing

| Mirunicamy a răspuns:

De ce sa fii populara si saroiasca tarfele pe langa tine si sa te barfeasca jumate din scolile din preajma mai bine stai in banca ta

| Camelia27 a răspuns:

Salut! Cati ani ai? Este importanta varsta pentru a-ti da un raspuns.