| AnAndrey1994 a întrebat:

Imi ziceti si mie cum se foloseste apa oxigenata pentru decolorarea parului de pe corp si daca chiar functioneaza ma intereseaza pasi! E pentru prietena mea are par pe burtica si i-am zis ca pe mine nu ma deranjeaza ca nu de asta depinde o relatie dar oare cum se simte naspa si nu imi place sa o vad asa! Multumesc

1 răspuns:
| gabby77 a răspuns:

Nu functioneaza bine apa oxigenata pentru ca doar se deschide 2-3 tonuri deci nu dispare...