| Powpow a întrebat:

In cat timp mi-ar creste parul 10 cm? :-D Multumesc mult!^^

10 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

In jumatate de an, daca este extrem de bine ingrijitsi daca mai aplici si masti speciale pentru cresterea parului. Ai putea sa-l tai, doar un cm, pentru ca iti creste mai repede. Sper ca te-am ajutat! Te pup!

| Gabiii a răspuns:

Pai parul creste 1-1, 5 cm/luna! 1o cm iti creste in aproximativ 7-10 luni!winking

| Oliveoo a răspuns:

Pai depinde foarte mult de cum il ingrijestihappy
Daca vrei sa iti creasca repede spalal bine si in timpul zilei il tii legat in coc. Piaptanal des.
Asa poate iti creste in 2 luni:X
Succeskiss

| Zippy a răspuns:

Parul,din cate stiu eu creste 2-2, 5 cm / luna.Deci cam in 4-5 luniwinking

| anonima13 a răspuns:

Pi depinde de firul de par...in medie intr.un antongue

| mEr a răspuns:

1 luna

| DianaaaD a răspuns:

Avand in vedere ca parul creste cam 2 cm/luna, in 5 luni. happy

| irina202333 a răspuns:

2 ani, 3 luni, 2 saptamani, 5 zile si aproximativ 12 ore :d; serios? vrei sa-ti ghicesc in carti?

| alexmarian08 a răspuns:

Cam in 6 7 luni iti creste parul inca 10 cm asa stiu eu depinde si de caracter de persoana

| Laura_7501 a răspuns:

In doua luni iti creste.