| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp creste parul?

11 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Pai creste cam 1-2 cm pe luna.Acum depinde de fiecare! Mie una imi creste foarte repede parul, dar am prietene carora le creste mult mai greu.

| MagicHead a răspuns:

Pai tu la care par te referi ma? Asta depinde si de fiecare om, depinde de zona la care te referi pana mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi creste repede pentru ca imi fac baie aproape pe fiecare zi si din cate stiu si asta influenteaza cresterea parului!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca faci tratamente si il tunzi regulat si te vopsesti 1 data la 3 sau 4 luni iti creste si 3 cm pe luna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai repede creste daca maninci multa carne de porc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai puneti ulei in cam si iti creste doi cm pe sappptamana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creste 1-2 chiar 3 cm pe luna. Mie una imi creste foarte greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creste 1 mm pe zi adica 3 cm pe lunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Me imi creste parul la o luna cel putin 4-5 cm deci nu exagerez deloc...nu il spal numai de 2 ori pe saptamana, nu il vopsesc...deci depinde de fiecare persoana cum isi ingrijeste parul si cum il intretzinewinkingma bucur ca te.am putut ajutawinking:*

| antonemarian a răspuns:

Iti zic 100% sigur ca nu la toata lumea creste la fel. De exemplu mie imi creste foarte repede, si la prieteni care ii am, nici unu nu ma ajunge le "cresterea parului " big grin. Deci, tu stii mai bine.

| oannaramonna a răspuns:

Frate happy daca te speli pe cap in fiecare zi laughing parul se toaca tongue

asa mi. a spus doamna de la coafor rolling eyes big grin