| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! In curand am balul bobocilor,nu particip, insa merg ca spectator. Am vazut ca majoritatea se imbraca cu camasa alba si blugi sau chiar tricouri.Cum ar trebui sa ma imbrac? Este ok o camasa polo si blugi? Ar trebui ceva mai elegant? Multumesc.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca asta este stilul tau, da, mi se pare super ok. Nu trebuie sa te imbraci mai elegant, nu e nunta. Distractie placuta la bal!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum te simti tu mai confortabil.
daca ai camasa esti ok

| dullcat a răspuns:

Buna.Poarta ce vrei, nu e covorul rosu. Orice tip de camasa e ok, iar blugii ai putea sa ti-i iei intr-o singura nuanta, nu din aia albastri spalaciti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva mai elegant.

| Acadica0516 a răspuns:

Îmbrăca te ca și cum ai merge la o petrecere, nu prea elegant. Eu tot ca spectator am fost și m-am îmbarcat in fusta și un top