| Cattallinna a întrebat:

Buna TPU.In curand am banchetul de clasa a8a. Mi'am cumparat niste pantofi la prima vedere perfecti.Singura problema e ca sunt cam largi in lateral, si imi sta piciorul foarte aiurea in ei. Mi'a luat foarte mult sa'i gasesc si nu vreau sa; i schimb.Cu ce ii pot " ingusta "?

4 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Nu ii poti ingusta cu nimic, si chiar daca o sa o faci tot o sa se vada ca lunt largi si tot aiurea o sa iti stea. Eu zic sa iti iei altii sincer, inteleg ca nu vrei sa ii schimbi, dar nu cred ca preferi sa se uite toata lumea dupa tine si sa rada, cand iti poti lua alti pantofi care sa iti vina bine. Trebuia sa fi atenta de la inceput si sa nu ii cumperi largi. Bafta!

| Cami28 a răspuns:

Am avut o problema asemanatoare si mi-am luat pernite din silicon, sau ceva material semanator nu stiu exact care se pun pe talpa pantofului ( poti gasi si la avon si nu sunt scumpe deloc) sau am mai vazut din acelasi material pernute dar mai micute pe care le pui in lateralul pantofului. Sper ca te-am ajutat si... succes happy

| aLinux a răspuns:

Nu prea ai cum. incearca sa i returnezi la magazin daca i-ai luat recent poate ti schimba cu ceva mai... comod happy

| Shadow_4261 a răspuns:

Dui inapoi moro