| myreluca12 a întrebat:

Buna TPU...intrebare pentru fete am o curiozitate e un luci de buze very me-pink me perfect de la oriflame si spune ca isi formeaza rozul dupa culoarea pieli? este adevarat si daca il aveti cum este. adica e un roz foarte deschis sau nu? ca asi dori sa il comand si nu stiu.multumesc anticipatkiss. FUNDA pentru cel mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Da
mi l-am luat si eu luciul si inca doua colege si chiar e diferit la fiecare e o nuanta diferita
luciul e super:X

1 răspuns:
| Allexandraa a răspuns:

Eu il am, si este un roz frumos, nici puternic, nici slab, ia-l