| Șosețică a întrebat:

intru pe a7a si mama mi-a zis sa imi i'au sandale cu toc (ortopedic) in prima zi de scoala la festivitate. Sandalele au un model cu flori mici si maro si se leaga pe picor cu o pamblica neagra.
Eu o sa ma imbrac cu niste blugi negrii stramti cu un maieu crem si peste un sacou maro. (nu e obligatorie unfiorma).
--Credeti ca e adecvat. Eu nu sunt chiar genul sa merg pe tocuri si mna. nu stiu ce sa ziclaughing

15 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Pentru prima zi mergewinking

| diavolitadulce a răspuns:

Se asorteza si arata chiar bine. doar ai grija sa nu fie prea decoltat maieul si ai grija si la sutien... oricum nu se poate nici fara. ar fi dragitza sa iti iei si o vesta pe deasupra.una alba sau neagra sau una de blugi.sa nu ii inchizi nasturii sau fermoarul. sigur vei arata excelent. succes!

| Mihaii24 a răspuns:

Merge. Dar sa nu intreci limita cu maieul.Adica sa nu iti iei sutien push up...ca sa ti se vada sanii. Ar fi jenant. Su urat...zic eu.

| lovelala a răspuns (pentru Mihaii24):

Omg! da tu esti baiat! wow

| Șosețică explică (pentru lovelala):

Si ce-i daca e baiat? Si-a dat si el cu parerea ^^

| Mihaii24 a răspuns (pentru lovelala):

Si? rolling on the floor E ceva gresit sa stiu despre sutiene? rolling on the floor)))))) Traiesc cu 2 surori...sunt obisnuit sa le dau sfaturi! XD

| Xtadelo a răspuns (pentru Mihaii24):

Hmmm... de parca tie nu ti-ar place sa vezi o fata cu sanii la vedere.

| Mihaii24 a răspuns (pentru Xtadelo):

Sincer? Da. Dar nu exagerat. Gen o fata de 14 ani nu mi-ar placea. straight face

| Xtadelo a răspuns (pentru Mihaii24):

Atunci e bine.

| Șosețică explică (pentru Mihaii24):

Cati ani ai?; 3

| Mihaii24 a răspuns (pentru Șosețică):

| spi a răspuns:

Nu mi se pare chiar asa rau sa iti iei platforme in prima zi mai ales daca majoritatea fetelor vor veni asa..insa daca nu vin asa poate te simti tu aiurea.e alegerea ta

| anameoow a răspuns:

Da,ar fi foarte dragut puppy dog eyes Apropo, de unde ai papucii?blushing

| Șosețică explică (pentru anameoow):

Pai de la un magazin din orasul meu care aduce haine si pantofi din Bu cu resti happy

| ADRIANA90s a răspuns:

Mi se pare cam mult sa mergi cu sandale ortopedice...esti abia clasa a 7-a. Ar mai trebui sa astepti pana la liceu. Parerea mea. In rest mi se pare frumos.