| yoaa97 a întrebat:

Peste cateva zile merg intr-un club si se iveste ca, chiar cand se face ora 12 sa fie ziua mea. Eu merg in 7 joia si in 8 e ziua mea. Si sigur o sa prind ora 12. Nu stiu exact cum sa ma imbrac. Mi-am cumparat un sacou crem special pentru asta si niste botine crem care merg cu sacou. Dar nu stiu in rest ce sa-mi iau. Colanti, blugi. maieu, tricou. Nu stiu. Heelppp.

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Incearca blugi cu tricou!

| xBlindBeauty a răspuns:

Incearca un maieu alb si niste blugi sau colati ambele merg bine :*