| Nevazutul a întrebat:

Salut,ma barbieres de 1 an dar sub perciuni si mustata imi creste parul cam in 2 zile, dar de ceva timp a inceput ca si pe restul etei sa imi creasca repede....inainte imi crestea cam intr.o saptamana, ce sa fac sa nu imi mai creasca parul foarte repede? VREAU SA IMI CREASCA MAI INCET happy

Răspuns Câştigător
| impresivepanda a răspuns:

Fa-te cu ceara :II Sau epileaza-te...Pentru ca o sa iti creasca tot mai des parul. Mai am o idee dar nu sunt sigura ca o sa mearga : La Farmec este ceva decolorant si trebuie sa intrebi si de ceva crema ca sa nu te irirti, Apoi o sa-ti decolorze parul si nu o sa se mai vada :* Suces

1 răspuns:
| lilith666 a răspuns:

Date cu crema depilatoarerolling on the floorpe bune acum