| KriSt3n a întrebat:

m-am vopsit portocalie, iar rezultatul nu a fost cel pe care il voiam.Nuanta mea dinainte era un saten mediu (eram tot vopsita), mi-am luat Garnier-Cupru Pasional si m-am vopsit cu doua cutii. Mi-a ajuns vopseaua credeam ca o sa-mi iasa superb,dar la radacini mi-a iesit exact culoarea aceea, insa pe lungimea parului nu mi-au prins decat niste reflexii de roscat. Pot sa ma revopsesc doar pe lungimea parului peste vreo 2 saptamani cu aceeasi vopsea ca poate se prinde mai bine a doua oara si iese cum vreau eu sau n-am sanse sa prinda deloc (again)? Voi sa imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Kirito21 a răspuns:

Cred ca la aceasta nuanta cel mai indicat ar fi sa te decolorezi intai ca sa iti iasa uniform.

| KriSt3n explică (pentru Kirito21):

Ideea e ca nu vreau sa ma si decolorez sa i si revopsesc. mi-l stric de tot.