| Robi1444 a întrebat:

ma duc la o zii de nastere fostei mele prietene si nu stiu cum sa ma imbrac. Am 17 ani. Dati-mi idei va rog!

10 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Depinde unde se tine respectiva zi de nastere. Daca e acasa la sarbatorit, trebuie ceva mai lejer o rochieta sau chiar blugi cu o bluza sau tricou daca e la restaurant ceva mai elegant, rochie si tocuri, iar daca e intr-o cafenea atunci tot ceva mai elegant tocuri si rochie sau pantalobni.blugi cu bluza. Nu uita nici de accesorii.

| Adry05 a răspuns:

Bună!
DEpinde ce fel de petrecere organizează. Dacă e ceva lejer, cu tineri undeva te poţi îmbrăca în blugi şi tricou. Află cine mai vine şi mai întreabă tipii de acolo cu, ce se îmbracă şi inpiră-te după majoritatea. Eu zic că blugi cu un tricou mai frumos sau o cămaşă ar fi drăguţ.

| BiuL a răspuns:

Depinde unde si-o tine. nu te imbraci la fel daca mergi la club sau la cafenea sau la ea acasa sau la cabana.

| Robi1444 explică:

Mda, ps : sunt baiat!

| Roxxxxi a răspuns:

Ceva in care sa te simti tu lejer.Un pantalon, o camasa si daca ai un papion.E chiar ok asa.

| ovydyubayla a răspuns:

Un tricou frumos decoltat niste blugi stransi pe corp si o pereche da pantofi cu toc

| Roxxxxi a răspuns (pentru ovydyubayla):

Cred ca e baiat cel care a pus intrebarea laughing)

| ovydyubayla a răspuns (pentru Roxxxxi):

De unde sti?

| Roxxxxi a răspuns (pentru ovydyubayla):

A scris.Fostei mele prietene.

| Prototyp a răspuns:

O perge de blugi o camasa pantofi