| Anca233 a întrebat:

Ma intrebam cu ce as putea asorta o pereche de pantaloni de trening cu talia scurta? Ei sunt un albastru foarte,foarte inchis care da mai mult spre un negru ( Cu ceva mai pentru scoala, nu cu tricouri scurte si alte chestii)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, avand talia scurta nu sunt de scoala.
Asadar, nu ai cu ce sa-i asortezi la scoala, poate doar cu o bluza de trening foarte-foarte lunga, ca sa nu ti se vada burta, ca nu-i permis sa te duci cu imbracaminet sexi la scoala.