| alexa_9800 a întrebat:

Ma pregatesc sa plec la mare si am nevoie urgent de o parere! Obisnuiam sa merg la salon,insa cosmeticiana mea este in concediu si m-am gandit ca as putea sa fac lucrurile care le facea ea,eu singura acasa asa ca as vrea sa stiu ce parere aveti despre benzile cu ceara rece de la Sesul e folositi,sunt bune, un pret stiti?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu,părerea mea, este, că nu sunt bune, n-am folosit, si nici nu voi folosi.Nu trebuie să continui, neapărat, ceea ce făcea cosmeticiana ta(nici nu cred ca te-ar fi epilat, cu asemenea benzi), iar dacă nu ai timp să rezolvi problema aici(aceasta poate fi rezolvată si la mare). Cadre competente sunt şi acolo.Nu pierzi nici timp(la plajă, mă refer).O scurtă plimbare pe faleză, un coafor şucar(fără nici o recomandare), şi problema e rezolvată. Eşti fresh.şi epilată pentru un sejour întreg.Ciao! Vacanţă plăcută!

| pyma a răspuns:

De ce vrei tu să te joci cu focul?
Mergi la un alt salon și ai rezolvat problema.

| Xenaaaa a răspuns:

Eu dau 10 lei, sunt ok, ma descurc cu ele