| LoveBlind a întrebat:

Maine ies afara cu o prietena si sora ei. Ia are aproape 12 ani iar sora ei ie mica are aproape 7 ani iar eu am 13implinitihappy. Nu stiu ce sa facem.In orice caz nu vrem sa mergem la una acasa vrem sa stam afara.Si in parc nu mergem ca avem nu mai parcuri urate prin apropiere. Poate sa vorbim sa ne plimbam oricum ceva ca intre fete.Plzz idei! Funda la cel mai bun raspuns restul vot (inteligent si folositor)!:X

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergeți la o cofetărie și serviți o prăjitură, un suc, un pateu, etc.
Pa, pa.

| YrYnA_7766 a răspuns:

Poti sa mergi la o terasa si sa bei un suc impreuna cu o pizza. Funda?

| Aditzu1988 a răspuns:

Intotdeauna o prajitura e binevenita. Sau o inghetata pe caldurile asteawinking

| PriliBlueBlood a răspuns:

Mrg la film

| Andr3y_6218 a răspuns:

Du'le in tufish. Scoate putzuca. Si bum'bum'bum! big grin