| Anne2000 a întrebat:

Maine imi spal parul si vreau sa-l inchid in mod natural. E de saten cu cateva suvite deschise dar as vrea sa le inchid. Maine as incerca cu ceai de frunze de nuc dar mie teama sa nu am nuante roscate sau poate verzi. Nu am mai incercat pana acum. As vrea sa fie un saten mai inchis a mai incercat cineva? A reusit? Sau a avut rezultate roscate. laughing

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am incercat eu personal dar a incercat o prietena... dupa multe spalari cu frunze de nuc abia s a observat ceva

| Anne2000 explică (pentru mona):

Dar...auzi i s-a inchis parul nu i s-a facut roscat da?

| mona a răspuns (pentru Anne2000):

Nu i s a facut roscat dar la soare batea parca un pic spre roscat

| Anne2000 explică (pentru mona):

Aha,super! :X Am incercat in seara asta si parul inca e ud. Deabia maine voi vedea rezultatul.

| mona a răspuns (pentru Anne2000):

Trebuie sa te speli de mai multe ori ca, sa se vada ceva... sper sa ai rezultate pe masura

| BogdanVasc a răspuns:

Buna. Eu folosesc petrol. Unii zic ca e doar pentru paduchi, dar nu. Iti inchide culoarea parului, si ti-l face foarte frumos si curat happy Recomand.

| Fayree a răspuns:

~ incearca henna :*.

| Anne2000 explică:

OMG ua, eu vorbeam de frunze de nuc.