| Innohit a întrebat:

Buna TPU happy! maine incepe sc... dati-mi si mie niste exemple de tinute in care ma pot imbraca maine dimineata big grin.sunt baiat. vreau sa-mi dati 2 tinute pentru vreme frumoasa dimineata sau pentru vreme urata. fundita la cele mai interesante :*

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

O camasa viu colorata + niste pantaloni de stofa sau blugi de culoare deschisa.
Un sacou + un tricou, la fel, viu colorat tricoul.

Si pentru vreme urata, o geaca de toamna plus niste blugi mai grosi si pe dedesubt un pulover.

| Alecsanndraa a răspuns:

Poti sa incerci un tricou alb cu un imprimeu sau unul colorat un sacou purtat descheiat, niste blugi deschisi si tenesi sau adidasi... o tinuta ceva mai funky
daca e urat afara o bluzita cu maneca lunga mai inchisa la culoare dar nu neagra si o geaca de toamna-iarna descheiata blugi inchisi la culoare si in picioare ceva inchis la culoare... daca vrei ceva mai sport inlocuieste geaca cu un hanorac
acum fiecare iti spune dar depinde de ce ai si tu in dulap! happy
Bafta!

| Alecsanndraa a răspuns:

App...mai poti incerca si un tricou colorat si camasa descheiata peste, blugi deschisi si in picioare adidasi ...sau ceva deschis.happy

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai incearca un tricou simplu, gen camasa, un sacou daca ai mai casual si nuste blugi si o esarfa...

| Dove a răspuns:

Blugi, adidasi/tenesi tricou si hanorac daca e frig, daca e frumos tricou daca e racoare o bluza subtire.Culorile care te exprima pe tine sau care iti plac.

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Pt vreme frumoasa:http://www.google.ro/......tp?/imgres 512&itbs=1&iact=rc&dur=378&oei=ZwiNTJqIM9CRjAfet-ymBg&esq=2&page=2&ndsp=29&ved=1t:429, r:14, s:27&tx=23&ty=102&biw=1152&bih=770 http://www.google.ro/......tp?/imgres 500&itbs=1&iact=hc&vpx=695&vpy=267&dur=1419&hovh=195&hovw=258&tx=156&ty=104&oei=OgmNTOSgKcSOjAfs3eGTBg&esq=2&page=2&ndsp=22&ved=1t:429, r:3, s:24&biw=1152&bih=770 http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0&tx=14&ty=40 http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0, iar pentru vreme rea schimbam doar vesta si camasa cu: http://www.craimont.ro/......10604.html http://www.google.ro/......tp?/imgres 3115&itbs=1&iact=hc&vpx=913&vpy=399&dur=4448&hovh=259&hovw=194&tx=90&ty=181&oei=fgqNTLu2K9W6jAeFztmtBg&esq=6&page=6&ndsp=24&ved=1t:429, r:11, s:128&biw=1152&bih=770

| Claudiuuuu a răspuns:

Bună! Ținând cont că e prima zi, te poți îmbrăca cum vrei!

Pentru o vreme frumoasă

Vreme frumoasă, probabil te referi la cateva grade în plus ( fată de cât e normal ) și un pic de soare.

Păi îți poți pune un tricou draguț, sincer îți zic, într-o dimineață cu soare se potrivește de minune albul. Deci dacă ai un tricou alb ar fi perfect. Niște blugi ( să nu fie negri ) cred că s-ar potrivi, teniși dacă ai ( negru cu puțin alb de preferat - eu asa am și sunt super drăguți ). Cam atât aici...

Pentru vreme urâtă

Partea cu teniși și blugi rămâne. Dacă vrei să fii puțin mai elegant, îți pot recomanda o cămașă colorata sau albă și peste ea un ilicel ( nu de lana, doamneeee ). O cravată ( în cazul în care cămașa are o culoare, este recomandat ca, cravata să fie de aceeași culoare sau cel puțin o culoare apropiată. Ex : dacă, cămașa este roșie, cravata să fie roșie sau orice nuanță de roșu până la maro - cravată albă, gri sau neagră ar merge la cămăși albe, gri sau negre. Notă : aici nu ține cont de culoare! Dacă cămașa este gri, poti purta cravata gri, neagră sau albă, și la fel si pentru celelalte culori ). La ținuta asta, ar merge și blugi negri!

Dacă vrei să te îmbraci normal, îți recomand teniși, blugi, o bluză frumoasă, și o geacă de piele! Ar merge foarte bine! Și o eșarfă s-ar potrivi aici!

Până la urmă vezi tu cum te imbraci! Sper ca te-am ajutat :*!

| Innohit explică:

Ar merge o camasa alba cu putine dungi negre cu maneca scurta, niste pantaloni 3 sferturi mai fashion(albastru mai inchis) si adidasi?hee hee