| IIIx333III a întrebat:

Maine dimineata ma voi trezi la ora 8. Vreau sa imi alcatuiti un program pe care sa il respect maine. De la trezire, pana la ora 10 30 cand plec la scoala. Vreau sa imi faci un program care sa ma faca sa arat de milioane, pentru ca maine va fi ultima zi cand il voi vedea pe EL. Asa ca, trebuie sa fiu foarte frumoasa. Dau funda.

P. S. Sa imi dati si sfaturi pentru tinute, coafuri, si sa imi alocati 45 min...sau ceva...pentru manichiura.

Răspuns Câştigător
| EvangelineDS a răspuns:

1.trezestete la 7:30 du-te la baie prindeti parul si spalate pe corp stergete dupa aia spalate pe dinti [daca iti mai ramane timp alege tinuta]
2. 8:00dupa cum am spus mai sus sati aegi tinuta anul acesta se poarta culorile mai sterse ce mai cautate culori sunt: gri deschis sau mai inchis[dar nu prea exagerat] clasicul negru[se spune ca aceasta culoare te salveaza in orice clipa fiindca il poti asorta cu aproape orice culoare] albaastrul e iarasi o culoara frumoasa iti da senzatia de liber [poti purta un albastru mai deschis] maro inchis e foarte bun pentru cizme blugi etc sau crem alta culoare care nu trebuie sa lipseasca din garderoba e alb e culoarea zapezii si poti pura si un alb sclipitor daca nu ai simplu tosu e culoarea trandafirului ea te scoate in evindenta mai ales daca ai un ten deschis mowul inchis il poti purta daca ai un ten mai deschi daca ai un ten mai inchis un mov mai deschis culorile care te pot scoate in evidenta sunt : negru maro portocaliu inchis verde [nu conteaza daca e inchis sau deschis] rosu inchis ca astea sunt culorile de baza. tinuta tio alegi in maxim 30 de minute sau 45
8:45 - 9:30 sunt pentru aranjarea parului si pentru manichiura sa incepem cu manichiura anull acesta se poarta figurile geometrice sau chiar si florile ai grija culoare ajei trebuie sa fie unpic mai inchisa si modelele sa fie mai deschise[sau mai inchise decat oja] culorile la
pentru unghii trebuie sa fie inchise cum am mai spus si sus de ex; negru albastru mov roz rosu astea sunt culorile de baza.
sa trecem la par: parul til poti prinde in coada de cal sau coc acestea sunt cele mai golosite coafuri sau daca vrei iti poti impletti parul intr-o coada de cal sau sa-ti faci doa codite daca vrei sa-ti pui agrafe ai grija sa nu fie normale clasice din acelea negre incearca sa iesi in evidenta!
p. s prima data fa-ti parul si dupa aia manichiura pentru ca vei risca sa-ti strici unghiile.
bafta! sper ca te-am ajutat big grinhappy funda?

1 răspuns:
| EvangelineDS a răspuns:

Multumesc pentru fundita un an nou fericit si plin de impliniri!