| IoanaIoa88 a întrebat:

mi-am facut un alt facebook ( pentru o chestie personala), si nu stiu ce nume sa imi pun ( sa nu fie de pitzi), am vazut la mai multe fete nume gen: ana wzy, moni poke /kro.
Cum as putea sa imi pun numele?
Fundita!
p. s ma cheama ioana

Răspuns Câştigător
| Dana23 a răspuns:

Ioana Dlkee
Ioana PinK
Io Ana
Ioana +prenumele(daca ai)
Ioana Ionela/Ioana Ionika/Ioana Ina
Ana Ioana/Oana Ioana

5 răspunsuri:
| Rockăr a răspuns:

Ioanna ZuZu
Ionny XD
Ioanna Idk
Ionny Hg
Ionny HD
Ioana Ionik
Ioana Sweet Girl
Mee Ioana
inna XD
Inna HD
Inna HG
ioanna Bla Bla Bla
Ioana si Atat
☊Yoana☊Dulcik
₪YooanaBiscuite₪
yonny Mha
Yonny Bhaa

Funda plls sau macar vot, plls:***

k m-am gandit mlt

| SwettyCat a răspuns:

Buna! Daca este pentru o chestie peesonala ar fi bine sa iti scrii numele tau :Ioana+num. de familie, pentru ca asa te vor recunoaste mai bine prieteni, familia.etc.fundita? please!

Răspuns utilizator avertizat
| MeroniucMalina a răspuns:

Ioana si numele tau de familie asa e cel mai bine dupa parerea mea.

| Irrynuka_Irry_1964 a răspuns:

Poti un nume foarte dragut Ionika Sweet sau numele tau de familie si prenumele kiss