| dip1dip a întrebat:

Cine imi da si mie niste nume de facebook cu numele Ioana? Funda...

3 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

SweetIoana, Iony, Just Ioana, IoanaSiAtat, Ioana Ioana, Ioana's Facebook tongue... poti scrie Ioana si numele unui lucru, produs, bauturi care iti place mult (Ioana Kandia/Pepsi/Lollipop/Boubbles/)

| LiaLiana a răspuns:

Heii. Ioana Rawr, Ioana cu doi de A, Ioana Schweppes, Ioana Dăă sau Ioana Băă. Sper ca te-am ajutat! Fundita? big grin

| Gby77 a răspuns:

Ioana campioana, ioana barbie, yonik dulcik, ionika putsulica, etc laughing