| Diianna05 a întrebat:

Mi-am luat de revelion o rochita neagra, iar pantofii sunt crem si nu stiu cum sa-mi fac unghiile. Vreo idee?

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu unghiile sunt problema in acesta tinuta,ci pantofii. Trebuie sa ai neaparat pe tine si ceva crem, o gentuta, o centura, un batic pe care sa-l porti pe spate, o floare artificiala crem de pus in piept...
Iar unghiile le poti da cu sidef sclipicios crem, daca asta te intereseaza.

| Fluture a răspuns:

Cumpara-ti o oja aurie, cu sclipici.

| BiuL a răspuns:

Eu zic sa nu porti pantofi decupaati la varf cu ciorapi... arata urat. Ia ceva botine, cizme, pantofi orice cu varful inchis. Sa renunti la ciorapi nu-ti prea recomand ca e frig...

| BiuL a răspuns (pentru BiuL):

Iooi am gresit intrebarea. Scuze.
Pentru unghii culori festive de genul auriu, rosu sau culori cu sclipici sau metalizate.

| MalinaH a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres dati-le cu, culoarea asta si cu french negru.

| Lora1 a răspuns:

Eu una mi-as face unghiile negre cu putin sclipici big grin

| Diianna05 explică (pentru Lora1):

Asa mi le-am facut. Negre cu sclipici auriu. Au iesit super love struck

| Lora1 a răspuns (pentru Diianna05):

happy si eu le-am dat cu sclipic argintiu happy

| Andreea9595 a răspuns:

Buna! Poti sa ti le faci cu model de leopard (care include si negru, si crem) sau poti sa ti le faci crem, facandu-ti un french negru. Cauta pe youtube tutorialele cutepolish si o sa ai din ce alege. An nou fericit!

| TransformiceFan a răspuns:

Un rosu-inchis ar merge zic eu. funda?

| marinaandreea99 a răspuns:

Eu as zice un rosu sangeriu sau le poti face cu sclipici argintiu. Sper ca te-am ajutat