| aleyna716 a întrebat:

Buna TPU! Nu știu de ce, dar, de câteva luni încoace am fata foarte grasa. Nu sunt grasa deloc la corp, dar fălcile tot acolo sunt. Nu știu ce sa mai fac sa scap de grăsimea asta faciala. Am făcut sport și am și un regim alimentar corect. Va rog, ajutați-ma!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Elimina carbohidratii si ducliurile din viata ta si se topeste grasimea de pe fata si de pe corp.

| VoidEternal a răspuns:

Dacă faci sport și mânanci sănătos în mod constant și problema persistă mult timp, mergi la medic, poate fi vorba de o funcționare incorecta a glandelor suprarenale/tiroida. Desigur poate fi vorba și de o predispoziție genetică, depinde si de conformația fetei la membrii familiei tale.

| Furnicuta000 a răspuns:

Cauta pe Youtube "face yoga". Fa exercitiile alea zilnic si o sa ti se subtieze fata