| Adyy5 a întrebat:

Cum scap de grasimea faciala? Nu sunt grasa,am greutatea normala, dar nu fac sport...deloc.Idei?

6 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Lasa-ti parul lung, ce zici de asta?

| peperonies a răspuns:

Liposuctie. cand slabesti pierzi grasime de unde vrea corpul nu de unde vrei tu. poti sa te apuci de slabit si la un moment dat o sa pierzi si din grasimea faciala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te de sport si nu mai gasi alte solutii infecte.

| Juviia a răspuns:

Nu stiu multe despre chestia asta dar as zice sa faci sport. happy

| AlexandruInu a răspuns:

Fa exercitii cardio, inot, mers lejer, mers pe banda sau pe bicicleta, vaslit etc. La toate acestea care le-am enumerat in 30 de minute arzi intre 400-450 de calori.

| Aatrex a răspuns:

Slabeste ..nu exista alte solutii ..decat makeup...si asta presupune sa te machiezi in fiecare zi