| Bubulin4ik a întrebat:

Buna TPU :*
O mica problema si vreau un sfat, deci:
Am cam 7 saptamini de sarcina si de la a 5 saptamana a inceput sa mi se ingrase tenul brusc,il curat si oricum mereu parca e uleios,mai rau de atit in zona dintre sprincene, barbie si nas imi apar in permanenta niste puncte rosii cam ca cosurile, si desigur si puncte negre sad Ajutati-ma cu un sfat va rog sad
p.sam avut tenul normal pina acum,si era fara cosuri, puncte negre etc.
Multumesc, o zi buna: :*

1 răspuns:
| Codrina13 a răspuns:

Din cate stiu, este normal lucrul acesta atunci cand esti in perioada sarcinii. Nu pot sa te ajut cu prea multe, iti spun doar sa nu folosesti creme. pentru ca sunt grasse si ti-l fac si mai uleios. daca problema persista, contacteaza medicul.