| Crisa_7503 a întrebat:

Buna TPU;*.
Pai...Ma tot uit pe art acesta si intrebarile voastre...Problema mea:Frate, de ce toate fetele va faceti griji cu ce va machiaza/ incaltati si imbracati de Revelion si in prima zi de scoala :-|?
Eu imi iau blugi, o bluza si ugg.nu ma machiez nu sh ce chatterbox
sau parul... putin indreptat cu placa si gata happy.
Explicati-mi si mie ca nu-nteleg.Pana si la banchet ma duc in blugi!
Si da, intr-adevar sunt genul de fata mai nepasatoare. Dar o fi problema numai la mine :-s?

Răspuns Câştigător
| Catti a răspuns:

Nuwinking stai linistita si eu sunt la felwinkinglaughing

Tot pentru blugi, o bluza simpla, Ugg si placa obtez si eu de multe ori. Ce va strofocati atat thinking a fi simpla nu inseamna banala straight face, iar a te impopotana ca un brad de craciun nu da intotdeauna bine

Si app...gasiti-va propiul stil nu copiati pe altiiwinkinglove struck

Bafta love struck!

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu e nimic rau in faptul ca o persoana este preocupata de felul in cara arata/ este imbracata, daca aceasta preocupare nu devine un scop in sine. Dimpotriva, nepasarea fata de felul in care arati sau te imbraci este de discutat. Se spune ca asa cum te simti pe dinauntru asa arati si pe dinafara, dar este la fel de adevarat ca si cum arati pe dinafara, asa arati si pe dinauntru!

| Kqzu97 a răspuns:

Nu e problema numai la tine si eu am aceeasi problema.Si eu ador blugii:X:X...

| haiZI a răspuns:

Imbracaminte decenta si ingrijita e tot ce ai nevoie sa arati bine.In plus te simti bine in pielea ta fara a fi prea impopotonat mai ceva ca un brad de craciun.