| Xonia a întrebat:

Fetele care sunt cls 8...cum va imbracati la banchet? inclusiv in ce va incaltati si cum va faceti parul
Daca aveti si linkuri... daca nu doar spuneti

Funda:X

1 răspuns:
| alexalex07 a răspuns:

Poti sa pornesti din varful capului spre interior cu cateva suvite impletite foarte subtire. sau suvite mai groase cam 6 7. pornind din dreptul bretonului, asta daca ai. si parul ondulat lasat pe spate. eu cred ca acele suvite impletite cu talent vor fi de mare efect.

sau onduleazati l tot. daca ai parul lungutz, nu ar strika daca te ai si vopsi. se poarta noantele de blond aluna-caramel. sau macar suvite.

machiajul, nu uita este important. fii naturala, nu folosi creionul, dupa parerea mea vei dansa vei transpira si nu vrei sa fii neagra pe la ochi, oricat de bune ar fi produsele. foloseste noante de gri pal, roz. sau chiar maro. toate foarte fine, putin rimel si atata.

distractie placuta! sper, ca raspunsul meu sa ti fie de ajutor. :X:X:X:X:X:X:X: ( ce face laura smugsmug) tongue