| Alexandra87889 a întrebat:

Fetele cu ce rochite va imbracati la banchet si cum va faceti parul >:?

4 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/produs/25978/rochie-haine-dama/
parul crd ca o sa mi'l indrept cu placa deoarece sunt tunsa bob:)

| DeeaBlondiii a răspuns:

Pai rochia mea este roz laughing si parul inca nu m-am hotarat da banchetu meu e vineri, 20.05. 2011laughing

| Broadband a răspuns:

Aa rochite
e plina valcea de fetite in rochitelaughing
numa cu uitatu ramanem baieti

| ellalove a răspuns:

Eu am o rochita pe albastru.iar jos este tip gogosar.si peste ea are saten din acela elegant.si are o fontita in fata si se leaga la spate.Il am maine seara:X Iar parul sunt in pana de ideistraight faceMi-am facut programare la salon da nu stiu cum sa mi-l facthinking dar uhsmug?