| craciunitza_7057 a întrebat:

Ce parere aveti de bond girl avon? L-ati incercat? Cum miroase? E persistent?

Răspuns Câştigător
| deyotsa a răspuns:

Da! Este bun la`m incercat Miroase bine si mirosul Tine nu se duce asa de repede ca si la altele.

Dk vrei sa-ti cumperi Ti-o recomandbatting eyelashes.
Sper ca am fostd e ajutorwinking
fundita?[-o

3 răspunsuri:
| AlexandraR a răspuns:

Preferintele in calitate de parfumuri sunt subiective. Din punctul meu de vedere miroase frumos, daca nu se abuzeaza bineinteles. Da, mirosul persista.

| popandreea a răspuns:

Miroase cam tare pentru gustul meu, dar persista.

| lady_8865 a răspuns:

Mie mi s pare ca miroase bine :X si tine mult:X nu s duce dupa o ora doua :X fiecare cu gusturile lui. dar eu zic ca merita sa-l cumperi>big grin