| DidaNebuna a întrebat:

Peste cateva zile este ziua mamei mele si nu stiu ce sa cumpar am un buget de 60 lei noi! Funda; X

Răspuns Câştigător
| dolcEE a răspuns:

Nu asculta de asta de mai sus laughingin primul rand ii cumperi o felicitare in care ii scrii cat de mult o iubesti si cat inseamna pentru tine.asta o sa-i placa foarte mult ...si pe langa asta ii mai cumperi... ceva imbracaminte.sau ceva pantofi (femeilor le plac pantofii )laughing

5 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Eu i'am luat mamei mele un pandantiv de argint din MeliMelo cu 15 lei.Pur si simplu cumpara'i tu ceva ce crezi ca nu are si este accesibil.

| andreeadragutza22 a răspuns:

60 lei adica 600 mii nu? Poi ia i putea cumpara o braara sau un lantisor foarte frumos! cu putine carate. sau un parfum si o bluzita! Ceva mai feminin care stii cai place mult:* o geanta daca crezi ca are nevoie de una noua! funda?

| YoCookieMonster a răspuns:

Poi poti sa ii cumperi un lantisor, o bratara sau o gentuta ff draguta de la Meli Melo care nu e nu stiu ce material dar gestul conteaza.Si crede-ma andreeadragutza22 nu gaseste o bratara sau un lant cu putine carate la 60 lei sau vreun parfum! Dar la Meli Melo are genti si lantisoare la 30-50 lei maxim.Sau cumpara-i o rochita sau o bluza ceva dragut, care crezi ca ar fi pe placul ei.Na ca acum nu te apuci sa ii iei o gramada de chestii.Eu cred ca o bluza si un lantisor sunt de ajunswinking
Bafta:X

| xAlexis a răspuns:

Un parfum,un set din asta pentru unghii,o cutie de bomboane,o bratara,o pereche de cercei,o bluza,tricou,blugi, ceva frumos adica un ursulet din plus cu o inima stii tu., sau un brelog cu numele ei.sunt din astea.,cumpara-i un tort!,o foare de ghiveti, un buchet de flori, o felicitare.
etc ii poti face ceva manual. orice.
funda?

| BihBang a răspuns:

Fi creativa,ii poti darui ceva deosebit si original chiar si cu un buget mic,o cana,o perna,sau orice altceva personalizat,cu poza voastra sau cu un mesaj dragut, stii ca esentele tari sunt in sticle mici, asa ca pune-te pe treba.Sunt sigura ca mama ta va aprecia simplul fapt in sine ca te-ai straduit!