| MulteLucruriFaraRaspuns a întrebat:

Peste cateva zile e ziua mamei mele si nu stiu ce sa ii cumpar... vreo idee?

Răspuns Câştigător
| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Un buchet mare de flori cu o fundita draguta, o esarfa, un parfum, o pereche de cercei, o bratara...asta daca poarta bijuterii, o lumanare parfumata, o ciocolata in forma de inima sau nu neaparat, o geanta pe placul ei, nu stiu daca ti-am fost de ajutor, in general nu ma pricep la cadouri, iar mamicile mereu prefera ceva mai simplu decat am zis eu, poate iti mai da si altcineva ideiwinking

5 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Poate i-ar placea o felicitare facut de tine in care sa ii spui cat de mandra esti de ea si cat de mult inseamna pentru tine :* Vorbeste cu tatal tau si cumparati-i un cadou frumoshappy Cum ar fi o pereche frumoasa de cizme de piele cu tot cu geantathinking :X Bafa:*

| BRG a răspuns:

Poate un cd cu muzică veche, dacă î-i place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stii ce ii place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i confectionezi o felicitare super daraguta sau sa-l intrebi pe tatal tau ce iar pacea sa primeasca de ziua ei. sper ca am fot de ajutorwinkinghappybig grin eu asa as face pentru ca pe data da 21 februarie e ziua mamei mele happywinkingwinking:*:*:*

| adelov a răspuns:

Ii poti cumpara o gramada de cadouri de ex un nel o felicitarecercei un colier o geanta etc