| VanillaChocolatte a întrebat:

In cateva zile va fi ziua mamei mele. Ce mi-ati sugera sa ii cumpar, si in acelasi timp sa ii placa? Ofer funda!

Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Ppitzzi a răspuns:

Vezi tu, pentru mame nu conteaza cadoul ci conteaza ca esti alaturi de ea. Daca cu adevarat vrei ceva sa ii daruiesti iti dau exemplu cadoul oferit de mine mamei. Am cautat prin casa o poza cu mine si ea nu conteaza daca eram mai mica, si am luat o pernuta in forma de inimioara si am personalizat pernuta. Adica am imprimat poza pe perna. Dupa am cumparat un buchet de trandafiri rosii, am pus bani cu tata si i-am luat un inel de aur... succes si La multi ani mamei tale :*:*:*

| VanillaChocolatte explică (pentru Ppitzzi):

Multumesc mult! Ti'am dat funda ..Multumesc pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Cred ca nu poti da gres cu un buchet de flori, foarte frumosi ar fi trandafirii :* si daca vrei ii poti face si o felicitare frumoasa