| SelenaMarysexD a întrebat:

Buna all! Vine ziua de nastere a mamei mele si nu stiu ce sa-i cumpar... Cateva idei va rog (buget pana in 250 lei xD) fundita la cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Buna. La Multi Ani pentru mama ta! Nu conteaza ce ii cumperi. Nu conteaza daca e ieftin sau scump, ce conteaza gestul. Este si mai frumos daca ii faci tu ceva. Sa vada cat de mult o iubesti si apreciezi. Ii poti face o felicitare. In text trebuie sa scrii din suflet! Poate ca in felicitare ii scrii putin, dar in inima ta sunt mult mai multe.

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

O carte bunahappy, niste perusi, flori, un cateltongue

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Pai un buchet mare si frumos de flori si o felicitare cu ceva dragut scris de tine e de ajuns

| Robotzi_5423 a răspuns:

UN colier

| Britney_8204 a răspuns:

Eu in anii astia am cam uitat de ziua ei in fine si-a sarbatorito logic dar nu i-am dat nimic sa stii ca poti sai iei ceva makiaje de firma sau daca nu ai bani iai si u aaaaaaaa nu stiu fai si u ceva ca altceva nu-mi trece prin cap

| unknown25 a răspuns:

Iti recomand sa ii faci o caricatura. sunt foarte frumoase