| Darkii a întrebat:

peste cateva zile este ziua mea de nastere si ma gandeam sa ies in oras cu prietenii. printre invitati e si tipul de care imi place. as vrea sa fac ceva sa ii atrag atentia si poate sa flirtez cu el. intrebarea mea este cum as putea face asta intr-un mod cat mai subtil, fara ca prietenele mele sa isi dea seama? trebuie sa va spun ca, cu ceva timp in urma el era topit dupa mine, dar acum nu mai are aceleasi sentimente, insa eu il plac foarte mult...

3 răspunsuri:
| americanblue a răspuns:

Pai depinde si de cum e el ca persoana. daca e un baiat simplu, poate ii place fetele simple happy nu te dichisi si te chinui sa fii ceea ce nu esti.fii tu insati,, el inainte te placea pentru ceea ce esti tu de fapt happy daca vrei sa'i atragi atentia zimbeste'i cind observi ca te priveste..sigur iti va zimbi inapoi! poate va face el primul pas. daca nu,, spune'i buna si intreaba'l ce mai face,, cum ii merge,,

| EireneP a răspuns:

Dacă într-adevăr ai sentimente către el nu ezita, cred că trebuie să îți pui o ținută sexy și un machiaj cât mai drăguț, și să filtrezi ușor, să-i dai frâu liber emoțiilor ca el să-și readucă aminte ceea ce a simțit pentru tine!

| crisspups a răspuns:

Incearca sa zimbesti cald si gingas. Daca mergeti undeva sau va asezati la masa staruiete sa fii linga el.