| Darkii a întrebat:

peste cateva zile este ziua mea de nastere si ma gandeam sa ies in oras cu prietenii. printre invitati e si tipul de care imi place. as vrea sa fac ceva sa ii atrag atentia si poate sa flirtez cu el. intrebarea mea este cum as putea face asta intr-un mod cat mai subtil, fara ca prietenele mele sa isi dea seama? trebuie sa va spun ca, cu ceva timp in urma el era topit dupa mine, dar acum nu mai are aceleasi sentimente, insa eu il plac foarte mult.

3 răspunsuri:
| xanderblackx a răspuns:

Esti sabratorita, ar trebui sa ti se permita orice... asa ca fa orice iti trce prin cap pentru inceput ai putea sa-l "manjesti" cu frisca...

| Ligia47 a răspuns:

Incearca sa-l bagi in seama in momentul cand prietenile tale nu sunt pe linga tine si vorbeste cu el. intreaba-l ceva)

| Dede25 a răspuns:

Pai eu am patit acelasi lucru si nu am stiut ce sa fac asa ca am incercat sa filtrez cu el asa: m-am prefacut ca ma duc la baie si i-am trimis un mesaj sa vina in coace si i-am zis ce am avut de spus.