| Darkii a întrebat:

peste cateva zile este ziua mea de nastere si ma gandeam sa ies in oras cu prietenii. printre invitati e si tipul de care imi place. as vrea sa fac ceva sa ii atrag atentia si poate sa flirtez cu el. intrebarea mea este cum as putea face asta intr-un mod cat mai subtil, fara ca prietenele mele sa isi dea seama? trebuie sa va spun ca, cu ceva timp in urma el era topit dupa mine, dar acum nu mai are aceleasi sentimente, insa eu il plac foarte mult... sper sa ma ajutati. :*

3 răspunsuri:
| User11111111 a răspuns:

La multi ani! regret dar n-ai cum sa nu-si dea seama prietenele tale doar daca te duci undeva si pana sa pleci ii zici lui sa vina acolo la vreo 3 minut dupa ce pleci altfel n-ai cum, zic si eu asa, alegi ce vrei sa faci!

| Floree99 a răspuns:

Buna! In primul rand: La multi ani! big grin
De ce nu ai vrea sa afle prietenele tale?

| Darkii explică (pentru Floree99):

Pai... ele cred ca eu sunt putin obsedata de el, dar nu e asa. daca m-as combina cu el, desigur ca le-as spune, dar daca o sa fie un esec, nu as vrea sa rada de mine. P.S: mersi mult :*