| aaddiinnaa a întrebat:

Port un inel si pe degetul inelar mi e cam larg iar pe cel din mijloc cam stramtlaughing Si pe ala aratator e ok, dar nu-mi place. Cum as putea sa largesc putin inelul sa il port pe cel mijlociu? E din aur.Si nu vreau sa merg la cineva sa mi-l stramteze/largeasca.
FUNDA

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi la un centrul de bijuterii şi se rezolvă cu un mic comision.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge și pe arătător dacă mai porți unul pe alt deget.
Dacă îl vrei pe degetul mijlociu îl suporți așa strâmt, cred că te obișnuiești cu el, cu timplul. Dacă nu poți să-l pui sau să-l dai jos, folosești săpun.

| ChowderR a răspuns:

Poti doar daca folosesti ceva acid care sa inmoaie aurul sau din ce e facut inelul, si dupa aceea til fixezi pentru degetul tau!