| DyNaM0 a întrebat:

mi-am luat un inel antistres si nu stiu pe ce deget sa il pun pe aratator sau pe inelar sincer pe inelar ma simt mai bine decat pe aratator dar vreau parerea voastra unde arata mai bine inelul pe aratator sau pe inelar

5 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Pune-l unde ti se pare tie mai comod.Pe inelar, pe aratator, pe ce mic, chiar nu conteaza, important e sa te ajute si sa iti fie tie bine.

| ℛąin a răspuns:

Pe inelar.

| DyNaM0 explică (pentru ℛąin):

Ai mai vazut pe cineva purtand un inel antistres pe inelar sau spui la misto?

| ℛąin a răspuns (pentru DyNaM0):

Nu, doar spun că e mai plăcut din punct de vedere vizual și cred că e și mai comod să-l porți pe inelar.

| DyNaM0 explică (pentru ℛąin):

Nu imi apare sa pot sa-ti declar raspunsul castigator dar mersi oricum de ajutor o sa intru si mai tarziu sa vad daca pot mersi din nou pentru ajutor