| UsersBoss a întrebat:

Synt baiat si are ceva daca port inelul ( nu de logotna ci obisnuit) pe degetul mijlociu drept sau trebuie neaparat pe inelar?

Răspuns Câştigător
| Forev3rAlone a răspuns:

Eu pot inele din alea din cauciuc sau din fier de-ale lui fratemiu, si numai pe degetul mijlociu le port.Mi se pare ca arata bine.
Deci, eu zic ca nu are nimic happy

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu are nimic! Daca inelul acela obisnuit seamana perfect cu o verigheta si il porti pe degetul inelar, lumea va crede ca esti insurat.

| Xtadelo a răspuns:

Nu conteaza unde-l pui laughing

| LittleShyDevil a răspuns:

Nu trebuie pe inelar, numai daca vrei tu poti sa il porti asa si oricum este interesant sa vezi baieti cu inel! happy O sa te intrebe fetele de unde il ai, ca ce frumos este, etc. happy Bafta!

| NimeniAnonim888 a răspuns:

Nu are nimic daca nu arata ca inelul de logodna

| GeorgeFlippyy a răspuns:

N-are nimic incerca totusii sa porti ori pe degetul mare ori pe cel mic..pararea mea ca ar arata mai binehappy