| miruna_1419 a întrebat:

Am 14 ani si am un "inceput" de celulita, m-am apucat de sport insa vreau sa-mi faca mama mea masaj cu crema anticelulita numita CELLULIGHT de la elmiplant happy este recomandata la varsta aceasta? eu citisem undeva ca este pentru toate varstele sau ceva de genu. multumesc!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Parerea mea este, ca rau n-are ce sa-ti faca. Poti sa-ti faci linistita masaje cu aceasta crema. Succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@miruna, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| cosima11 a răspuns:

Draga mea in ziua de azi toata lumea are celulita si nu cred ca pielea ta arata ca a unei femei de 40-50 de ani.ar fi mai bine sa te lasi asa naturala cum esti, daca faci sport e ok.nu folosi tot felul de creme care mai repede sau mai tarziu iti vor face rau. obisnuieste`te cu ideea ca fiecare om e frumos in felul lui, cu sau fara celulita.iti spun eu, nu merita sa iti umplii pielea cu bozgoane :*

| Elle_4800 a răspuns:

Da si eu am tot 14 ani si la fel se intampla si la mine. Sport fac de pe la 12 ani pentru intretinerea corpuli. Celulita au toate fetele, indiferent cat sport facem sau alte tratamente.Matusa mea este doctorita plastician.Trebe sa nu mai mancam carne cu grasime sau alimente care contin grasimi pentru ca se depun. Putem manca carne de pui ( piept) sau peste, sa nu intelegi ca nu ai voi sa mananci un mic sau o sarma.Rau nu are de ce sa-ti faca crema.Bafta.

| together4ever a răspuns:

Eu stiam ca cremele pentru celulita sint pentru cei care au trecut de 18 ani.nu cred ca merge si la 14