| MariaMrr a întrebat:

Poti face sa-ti apara pistrui? Si cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai prea mult la soare si ai o piele foarte sensibila risti sa iti apara pistrui.
Cunosc o blonda care avea chip de papusa o stat prea mult la soare in august iar in septembrie o facut asa ceva.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu poți face nimic în acest sens, este o pigmentare a pielii prin "grija" organismului.
Pa, pa.

| 54ndy a răspuns:

Nu.

| Соlorful a răspuns:

Poti folosi fond de ten; nu dispar dar acopera.

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru Соlorful):

Te-a derutat întrebarea(şi pe mine), fata vrea să îi apară, nu să-i acopere!

| Соlorful a răspuns (pentru AdrianDihoricescu):

Aa, cred ca am citit in graba laughing ma si miram de ce nu venise nimeni cu ideea asta inaintea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti.

| SaschaM a răspuns:

Nu-ti recomand da stai la soare mult ca sa-ti apara pistrui. Poti sa ti-i desenezi cu creioane de ochi/buze in 3 nuante de maro roscat. Uite, machiajul in poza asta e facut de mine si i-am desenat si pistrui https://www.facebook.com/......359957504/

| Whitecore a răspuns:

Pai..nu din cate stiu eu.

| Allison2009 a răspuns:

Poftim? nu laughing