| Denisuk21 a întrebat:

Samponul Fafissan pentru cresterea parului este eficient?

Răspuns Câştigător
| assi a răspuns:

Da eu il folosesc in prezent si chiar se vede ca isi face efectul...singurul lui defect este ca ingrasa putin mai repede parul si scalpul miroase putin de la el datorita plantelor dar daca vrei un par lung incearca-l pentru ca este minunat! funda?:*

2 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Eu am folosit cam 3 luni si nu am vazut nici o diferenta, presupun ca difera de la caz la caz, am auzit ca la altii si-a facut efectul thinking
trebuie sa incerci sa vezi tu thinking

| Asadarsiatat a răspuns:

Eu am avut, si nu stiu daca s.a datorat lui sau pur si simplu trecerii timpului, dar intr-o luna mi.a crescut parul destul de multhappy