| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Stie careva ce pot sa fac sa nu ma mai doara picioarele asa de tare cand merg pe tocuri?
In afara de pernutele care se pun in pantofi!
Dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| iacob_2737 a răspuns:

Durerea apare deoarece calapodul pantofului nu este ok pentru piciorul tau. Trebuie sa gasesti pantofi in care piciorul sa stea fix lipit de talpa. Sunt recomandati pantofii cu talpa putin mai inalta. Exista geluri la compeed penntru evitarea discomfortului,

1 răspuns:
| Floricell_4708 a răspuns:

Seara, inainte sa te culci, bagi spirt in pantofi si pana dimineata o sa se mai lase.nu o sa te mai doara deloc

Take care>:d