| anonim_4396 a întrebat:

Sfaturi pentru mersul pe tocuri astfel incat sa arate bine si sa nu ma doara picioarele?

4 răspunsuri:
| LittleBeea a răspuns:

Incepe cu tocuri mici, iar dupa ce te obisnuiesti cu ele poti merge pe unele si mai mari, si tot asa. Dar ca sa nu te doara picioarele nu prea exista solutii decat sa nu mergi mult pe tocuri sau sa stai jos undeva. De exemplu daca mergi la o petrecere si nu mai suporti tocurile, poti sa iti iei de schimb niste balerini

| Mirica_Roxanamirica_Roxana_1997 a răspuns:

Mers pe tocuri - exerseaza ) Sa nu te doara picioarele - stai mai mult jos

| AlexaSkellington a răspuns:

Tocurile,pentru o tanara arata bine, dar nu ti recomand sa mergi pe tocuri de 8 cm chiar daca nu la asta te ai referit._., faza e ca tu o sa arati bine dar risti sa-ti deteriorezi picioarele, la tocuri iti spun sa aiba inaltimie medie si uite si aici:http://www.pimkie.fr/......ent/LADIES ^.~