| nicoletta15 a întrebat:

stie cineva care dintre produsele avon sau oriflame sunt mai bune? Poate puteti sa imi sugerati si altceva.laughing

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Sincer, nu poti sa spui care sunt mai bune.In avon are parfumuri mai bune, in oriflame are machiaje mai bune.Eu am luat mai multe produse de la avon.Si da, eu mai stiu elt fel de produse, de la lady's.Sunt destul de bune si acolo happy

3 răspunsuri:
| sowhatt a răspuns:

Logic daca sunt reprezentant Oriflame sau Avon (chiar daca nu sunt nici una nici alta laughing )Ti-as recomanda ce imi convine laughing. Am folosit si de la Oriflame si de la Avon...si nu m-am plans, pana acum, insa mama mea a primit odata o crema nu tocmai buna de la Avon si s-a iritat. Acum nu stiu daca mama a avut o reactie adversa...ma rog. Totusi nu cumpara orice, informeaza-te daca esti "compatibila" daca ma intelegi laughing! Bafta!

| SheWasHere a răspuns:

Ai putea incerca lady s. Produsele sunt ieftine si bune si, in plus, nu se gasesc reprezentanti la tot pasul.
Foloseste link— ul de la profilul meu si contactează—mă la adresa anamariadima_amd@yahoo.ro pentru a iti putea distribui materialele necesare vânzării.

| EuElentzu a răspuns:

Cele de la avon sunt mai bune daca la asta te referiwinking