| CuriozitateaIntruchipata a întrebat:

Stie cineva unde pot urmari victoria's secret fashion show 2014?

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Daca ai cauta putin si tu bine ar mai fi.

https://www.youtube.com/watch?v=MsFjyUUTyD4

uite cum am facut-o:

https://www.google.ro/......ps?/search

| CuriozitateaIntruchipata explică (pentru Xpressurself):

Buna, merci frumos pentru ajutor, dar nu trebuia sa te exprimi ironic. Daca poti ajuta pe cineva fa-o, daca nu, ignora pur si simplu intrebarea.

P.S: eu nici nu am cautat, pentru ca nu era pentru mine. M-a rugat o prietena sa intreb pe TPU, pentru ca ea tot ce gasea era contra-cost.

Multumesc inca o data, si sper ca data viitoare cand vei ajuta pe cineva cu un raspuns, sa schimbi exprimarea!

Succes in continuare!

3 răspunsuri:
| Lorde92 a răspuns:

Pe YouTube.

| Xpressurself a răspuns (pentru Lorde92):

Da, dar nu am cautat pe you tube. eu caut pe google. si apoi ai optiunea sa alegi web, imagini, video samd si iti gaseste numai video de exemplu.