| Biutzuca a întrebat:

Buna TPU ! stiti ceva balsam sau sampon de cumparat cu efect de crestere (mai rapida) a parului? fundita!

Răspuns Câştigător
| cristina1999 a răspuns:

Http://www.magazin-naturist.ro/......alerie.php Eu l-am folosit pe acesta si in combinatie cu ulei de ricin amestecat cu vitamina A uleioasa, toate cumparate de la un magazin de naturiste am avut rezultate foarte bune.Nu o sa iti creasca peste noapte dar daca te tii de tratament macar o luna ai sa vezi diferenta cu siguranta! Succes!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| scumpica14 a răspuns:

Nizoral...garantat.big grinbig grinbig grin